2019-2020 II. Dönemi Yüksek Şeref ve Şeref Belgesi Listeleri

2019-2020 II. Dönemi Yüksek Şeref ve Şeref Belgesi Listesine giren öğrencilerimiz belirlenmiş olup belgelerini Bölüm Sekreterliği'nden alabileceklerdir. 

 2019-2020 II. Dönemi Yüksek Şeref Listesine Giren Öğrencilerimiz

  1. Hazal AKBULUT
  2. Seda AKBULUT
  3. Kübra Ekinsu AKÇİL
  4. İlknur ASLAN
  5. Arzum Ceren AYDOĞDU
  6. Yaren Sevde BAL
  7. Gülşah DENİZ
  8. Işıl DOĞAN
  9. İlke DUMAN
  10. Waquas Bin HAMED
  11. Reyyan KARAHAN
  12. Ozan KARAKURT
  13. Görkem Deniz KENDİR
  14. Elif Ekin KILIÇ
  15. Şehriban Seval KİPER
  16. Atakan Veli KOÇ
  17. Feride Ece  KUTLAR
  18. Ezgi ÖZDEMİR
  19. Resul ÖZDEMİR
  20. Selin ÖZGÜL
  21. Hüseyin Orkun PAÇAL
  22. Simgenur SAĞDİÇ
  23. Esha SARDAR
  24. Taylan SARIKAYA
  25. Yaren Naz SERDAROĞLU
  26. İrem ŞİMŞEK
  27. Abdullah TARAKÇI
  28. Berivan TUNCA
  29. Utku Berkalp ÜNALAN
  30. Esin YANDIMATA
  31. Bilge İrem  YAPAN
  32. Alican YILDIRIM
  33. Buse YILDIZ
  34. Beyza YIRTAR
  35. Onur Cem YOLOĞLU 

2019-2020 II. Dönemi Şeref Listesine Giren Öğrencilerimiz

  1. Baran Oğulcan AKKURT
  2. Mert ARSLAN
  3. Sezer Şemsettin ATAKOĞLU
  4. İpek AYÇA
  5. Seza BARIN
  6. Banu BAYMUŞ
  7. Orçun BİLGİ
  8. İbrahim CAMALANOĞLU
  9. Ahmed Furkan ÇAKIR
  10. Mustafa Can ÇELEBİ
  11. Sertay ÇELİKCİ
  12. Büşra ÇİVİCAN
  13. Aydolu Yaren DEMİRCAN
  14. Pelin EKLER
  15. Meriç ERLER
  16. Yousef GHABRAH
  17. Ceren Naz GÜLEÇYÜZ
  18. Sıla GÜNAY
  19. Ebru Seren GÜVEN
  20. Abdelrahman HABASH
  21. Ahmet Bedirhan IŞIK
  22. Beste Beyhan İLİ
  23. Ceyda KALIPÇIOĞLU
  24. Ece KANBUR
  25. Fazlı Samet KARAKAVAK
  26. Beyza Dilara KILIÇ
  27. Alper KOÇ
  28. Elif İrem KÖSE
  29. Merve NEPHANOĞLU
  30. Ayşe İzgi ONUR
  31. Anıl Doğan ÖRÜN
  32. Ege ÖZEL
  33. Muhittin ÖZEN
  34. Bülent ÖZEN
  35. İlke Özgün ÖZTÜRK
  36. Büşra RAYLAZ
  37. Reyyan SAĞLAM
  38. Zehra İrem SANGU
  39. Furkan SARAÇ
  40. Selen SARIÇİÇEK
  41. Güzide SAYGILI
  42. Öykü SEFER
  43. Eda SEMERCİ
  44. Nurgul SULEIMENOVA
  45. Şeyma ŞENTÜRK
  46. Zelal Gözde ŞIK
  47. Selin ŞİPAL
  48. Mustafa Yavuz TAŞ
  49. Olcay TAŞDELEN
  50. Bilge UÇKUN
  51. Mohammad WAHOUD
  52. Hüseyin Çağdaş YATKIN
  53. Elif YILMAZ
  54. Samet Serhat YÖRÜK